W ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór materiałów budowlanych o zróżnicowanych parametrach i wszechstronnym zastosowaniu. Na terenie Szczecina i całego województwa zachodniopomorskiego dostarczamy kruszywa naturalne oraz łamane. To m.in. surowce mineralne pochodzące ze złóż pośrednich, takich jak żwir i piasek, bądź skał litych – granit, wapień, bazalt.

Poszczególne z nich przystosowane są do mieszanek powierzchniowych i budowlanych, wytwarzania wyrobów betonowych czy też stosowania na powierzchniach przeznaczonych do ruchu drogowego i pieszego. Zachęcamy więc do wyboru rozmaitych produktów dla wielu obszarów powiązanych z budownictwem.

Wszechstronne kruszywa łamane i naturalne

Dostarczane materiały spełniają wszelkie wymagania polskim norm, które są zharmonizowane z europejskimi. Co ważne, do poszczególnych zadań w budownictwie, drogownictwie i nie tylko, dobrać można kruszywa łamane i naturalne o różnym uziarnieniu. Wybierając produkty do konkretnych realizacji, warto skorzystać z naszej pomocy. Już teraz zapraszamy do kontaktu.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zainteresowała Cię nasza oferta, masz dodatkowe pytania,

a może potrzebujesz jeszcze innych usług?

ZADZWOŃ +48 726 850 850
NAPISZ DO NAS