To powszechnie stosowany materiał budowlany na wszelkich budowach. Nie jest mocno wymagający pod kątem konserwacyjnym, natomiast łatwo go dostosować do potrzeb użytkowania.

Beton towarowy wytwarzany jest na wytwórni betonu według ściśle opracowanej receptury, zachowując normowe wymagania, a następnie transportowany na miejsce rozładunku specjalistycznymi betonomieszarkami.

Inwestycja w beton towarowy jest rozwiązaniem bezpiecznym ze względu na jakość i gwarancję, w przeciwieństwie do betonów wytwarzanych na placach budowy. Do produkcji betonów towarowych na wytwórniach betonu stosowane są materiały z odpowiednimi atestami.

Oferujemy wysokiej jakości beton towarowy wytworzony w warunkach przemysłowych. W przeciwieństwie do niezbyt wygodnego sporządzania mieszanek na placu budowy możemy precyzyjnie dochować receptury. Dzięki dobrze odmierzonym składnikom i specjalistycznym urządzeniom tworzymy materiał budowlany o doskonałych właściwościach wiążących. W ten sposób planujemy wydłużony lub krótszy czas wiązania, dostosowany do harmonogramu prac i potrzeb kolejnego etapu inwestycji. Zamawiając beton towarowy z wytwórni w Szczecinie, zapewnisz sobie gotowy materiał do szybkiego i sprawnego wylania fundamentów lub stropu prosto z gruszki.

Beton towarowy z gruszki

Na zamówienie przygotowujemy mieszanki projektowe lub recepturowe. Proponujemy beton towarowy o znakomitych parametrach w dobrej cenie, idealnie wypełniający objętość formy. Transport przy pomocy betoniarki z gruszką zapewnia zachowanie właściwości materiału aż do chwili wylania stropów czy fundamentów. Zamów dopasowany do potrzeb materiał budowlany w Prime-Bet z gwarancją dostawy na czas.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zainteresowała Cię nasza oferta, masz dodatkowe pytania,

a może potrzebujesz jeszcze innych usług?

ZADZWOŃ +48 726 850 850
NAPISZ DO NAS